,
VIESSMANN Sp. z o.o.
Centrala firmy w Polsce
ul. Karkonoska 65
53-015 Wrocław
tel. 71 360 71 00
fax 71 360 71 01
email@viessmann.com
http://www.viessmann.pl

Ciepło jest niezbędne do życia. Gdy słońce nie dostarcza wystarczającej ilości ciepła, trzeba je wytworzyć. Ciepło było, jest i będzie podstawą dobrego samopoczucia, a także komfortu. Jego efektywne wytwarzanie jest priorytetem dla firmy Viessmann. Viessmann jest technologicznym liderem branży grzewczej. Już od dziesięcioleci dostarczamy wyjątkowo niskoemisyjne i efektywne energetycznie systemy grzewcze na olej i gaz oraz systemy solarne, instalacje grzewcze opalane drewnem i pompy ciepła. Wiele wyrobów i rozwiązań opracowanych przez firmę Viessmann stanowi kamienie milowe w branży grzewczej.

Viessmann
Siedziba firmy Viessmann

Dane przedsiębiorstwa:

  • Rok założenia: 1917
  • Pracownicy: 9600
  • Obrót grupy: 1,86 mld Euro
  • 55% procent obrotu firmy wypracowane jest za granicą
  • 24 zakładów w 11 krajach
  • Spółki dystrybucyjne oraz Przedstawicielstwa w 74 krajach
  • 120 Przedstawicielstw Handlowych na całym świecie

Kompletna oferta firmy Viessmann

Viessmann jest liderem postępu technologicznego w branży grzewczej. Kompletny program firmy Viessmann oferuje Państwu indywidualne rozwiązania w ramach efektywnych systemów dla wszystkich obszarów zastosowań i wszystkich nośników energii. Jako pionier ochrony środowiska, nasza firma dostarcza już od lat szczególnie efektywne i ekologiczne systemy grzewcze wykorzystujące jako paliwo olej i gaz, a także, za pomocą kolektorów słonecznych i pomp ciepła, odnawialne źródła energii.

Kocioł gazowy Viessmann
Kocioł gazowy Viessmann

Indywidualnie i ekonomicznie

Viessmann posiada odpowiednie systemy grzewcze dla każdego zapotrzebowania kotły wiszące i stojące, z możliwością indywidualnego doboru komponentów, przyszłościowe i ekonomiczne. Zarówno dla domów jedno- lub dwurodzinnych, jak i dla dużych budynków mieszkalnych, rzemiosła i przemysłu lub dla potrzeb lokalnych sieci grzewczych albo nowego budownictwa.

Viessmann Group

Grupa Viessmann nadaje ton technologicznemu rozwojowi branży grzewczej. Gwarantuje to nazwa Viessmann oraz przedsiębiorstwa wchodzące w skład grupy, w których panuje taki sam duch odkrywczości i dążenie do innowacyjności.

Efektywność Plus

Viessmann
Schemat kolektora słonecznego Viessmann

Realizując nasz, zainicjowany w 2005 r. strategiczny projekt zrównoważonego rozwoju Efektywność Plus udowadniamy w siedzibie przedsiębiorstwa w Allendorf (Eder), że cele polityki energetycznej i klimatycznej, jakie przewidziano na rok 2050, są możliwe do zrealizowania. Wykorzystując dostępne na rynku rozwiązania techniczne, zużycie energii pierwotnej ma zostać zredukowane o 50 procent w stosunku do 2008 r., udział energii odnawialnych powinien ulec zwiększeniu do 60 procent, natomiast emisja CO2 ma być zmniejszona o 80 procent. Dane te odnoszą się do wartości z 1990 r. Wykorzystując energie odnawialne i promując wzrost efektywności energetycznej, materiałowej oraz wydajności pracy umacniamy szczególnie naszą konkurencyjność i w ten sposób zabezpieczamy miejsca pracy w naszym przedsiębiorstwie.

Marka Viessmann jest synonimem jakości, kompetencji i innowacyjności. Za siłą marki stoją ludzie, którzy przez swoje zaangażowanie każdego dnia dbają o jej reputację. Solidność i odpowiedzialność jest ważna dla każdego pracownika. Jest podstawą i zobowiązaniem dla zachowania długoterminowych relacji partnerskich. Staramy się aby te relacje zawsze były obiektywne i nienaganne. Naszym celem jest wspólny sukces. Sposobem do jego osiągnięcia jest uczciwość i traktowanie siebie nawzajem z szacunkiem.

2016-08-17 13:28
Nowa pompa ciepła Vitocal 250-S w wersji split, uzupełniająca istniejące instalacje z wiszącymi lub stojącymi, gazowymi lub olejowymi kotłami kondensacyjnymi o mocy do 30 kW o dodatkowe źródło bezpłatnego… ›››
2016-08-01 14:56
Zachęcamy do pobrania nowych cenników na naszej stronie internetowej. Obecnie dostępny jest Cennik Instalatora 2016 oraz Cennik Vitoset 2016, obowiązujące od 1 sierpnia 2016 roku. Pozostałe cenniki zostaną… ›››

Oferta

VIESSMANN stacja uzdatniania wody - filtr węglowy AQUACARBON 7419724

VIESSMANN stacja uzdatniania wody - filtr węglowy AQUACARBON 7419724

dodaj do listy produktów
zgłoś błąd
cena 2097.00 PLN przejdź do sklepu
Viessmann Stacja uzdatniania wody Aquahome 20

Viessmann Stacja uzdatniania wody Aquahome 20

dodaj do listy produktów
zgłoś błąd
Brak produktu

Opinie

Producent nie otrzymał jeszcze żadnej opini. Bądź pierwszy!
dodaj opinię
Moje produkty 0
KreoCEN.pl Viessmann
© kreoCEN.pl 2009 - 2021