,

OSPEL

S.A.
Ul. Główna 128, Wierbka
42-436 Pilica
tel. 32 67 37 106 - 110
fax 32 75 08 499
www.ospel.pl office@ospel.com.pl

OSPEL S.A. to czołowy producent osprzętu elektroinstalacyjnego w Polsce. W jego ofercie znajduje się szeroki asortyment wyrobów. Wśród nich wymienić należy łączniki i gniazda podtynkowe, łączniki i gniazda natynkowe, przedłużacze, przewody przyłączeniowe, dzwonki i gongi, rozgałęźniki, odgałęźniki, wtyczki, puszki oraz inne akcesoria elektroinstalacyjne. Wszystkie posiadają certyfikaty bezpieczeństwa potwierdzające zgodność wyrobów z obowiązującymi normami.

Wysoka jakość produktów oraz sprawdzone rozwiązania konstrukcyjne sprawiają, że spółka OSPEL od lat zyskuje uznanie w oczach zarówno klientów indywidualnych, jak i firm w całym kraju. Produkty firmy charakteryzują się nowoczesnością, bezpieczeństwem, a dodatkowo wysoką estetyką. W 2000 r. firma OSPEL uzyskała certyfikat Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 w zakresie: projektowania, wytwarzania, dystrybucji wyrobów oraz usług przetwórstwa tworzyw sztucznych i obróbki metali.

OSPEL - seria Karo
Seria Karo

Seria Karo = do tej grupy produktów firmy OSPEL zalicza się seria podtynkowa, modułowa, obejmująca łączniki, gniazda wtyczkowe, teleinformatyczne i głośnikowe, czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze i łącznik hotelowy. Produkty oferowane w tej serii wzornictwem nawiązują do najnowszych trendów, stanowiąc tym samym kwintesencję nowoczesności i klasyki zarazem. Dzięki elegancji i oryginalności produkty z serii Karo stanowią ciekawy akcent dekoracyjny w każdym domu. Ich forma to połączenie prostych, geometrycznych kształtów ramek z lekko wypukłym wnętrzem o zaokrąglonych rogach, co daje ciekawy efekt wizualny i wpisuje się w kanony wielu stylów aranżacyjnych. Dodatkowym atutem kolekcji jest szeroka gama kolorystyczna - osprzęt dostępny jest bowiem w czterech kolorach: białym, ecru perłowym, srebrnym perłowym oraz czekoladowym metalik. To z kolei umożliwia dopasowanie do różnych stylów urządzania wnętrz = od minimalistycznej konwencji, przez tradycyjny wystrój, po bogato zdobione wnętrza.

OSPEL - seria As
Seria As

Seria As - to kolejna seria podtynkowa, modułowa firmy OSPEL, która obejmuje łączniki, gniazda wtyczkowe, teleinformatyczne i głośnikowe, czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze i łącznik hotelowy. Produkty należące do serii As posiadają geometryczną formę przełamaną delikatnymi krzywiznami ramek. To połączenie dynamicznego wzornictwa z neutralną kolorystyką, które sprawdzi się w każdym wnętrzu. Wśród atutów produktów z tej grupy wymienić należy najwyższej jakości materiały i ponadczasowy design. To sprawia, że osprzęt z tej serii będzie stanowić wyjątkową ozdobę wnętrz przez wiele lat. Warto podkreślić, że produkty z serii As otrzymały statuetkę od Polskiego Stowarzyszenia Elektroinstalacyjnego podczas targów Energetab 2012, gdzie zostały uznane za najbardziej wyróżniający się produkt.

OSPEL - seria Soanata
Seria Sonata

Seria SONATA - seria podtynkowa, modułowa firmy OSPEL, do której należą łączniki, gniazda wtyczkowe, teleinformatyczne i głośnikowe, czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze i łącznik hotelowy. Produkty należące do tej serii zostały stworzone z myślą o osobach ceniących sobie najnowsze trendy. Ich prosta forma sprawia, że znajdą zastosowanie w każdym wnętrzu, przykuwając uwagę swym kształtem i elegancją. Produkty z serii SONATA dostępne są w tradycyjnej bieli, kolorze écru, a także w wersjach metalizowanych (szampański złoty, srebro mat, czekoladowy metalik i czarny metalik). Wśród produktów należących do tej grupy znajdują się także ramki zewnętrzne wykonane ze szkła, aluminium, drewna, kamienia oraz stali szlachetnej. Szkło będzie niezwykłą ozdobą domu, podkreśli wyrafinowany wystrój, ramki naturalne łączą w sobie minimalizm i doskonale komponują się z produktami w każdym kolorze, natomiast szczotkowana stal idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach i przy realizacji odważnych projektów.

OSPEL - seria Impresja
Seria Impresja

Seria Impresja - to również seria podtynkowa, modułowa, obejmująca łączniki, gniazda wtyczkowe, teleinformatyczne i głośnikowe, czujnik ruchu, regulator temperatury, ściemniacze i łącznik hotelowy. Polecana dla osób osób poszukujących ciekawych, nowoczesnych rozwiązań, stawiających na jakość oraz dbających o niepowtarzalny wizerunek swych wnętrz. Produkty z tej serii zostały nagrodzone w konkursie Dobry Design 2013 - seria Impresja zaliczona została przez jury konkursowe do grona najciekawszych produktów zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz.

Producent nie opublikował jeszcze żadnej wiadomości.

Opinie

Producent nie otrzymał jeszcze żadnej opini. Bądź pierwszy!
dodaj opinię
Moje produkty 0
KreoCEN.pl Ospel
© kreoCEN.pl 2009 - 2020