,

Kolekcja Kier, czyli łączniki w najczystszej postaci

Złoty środek to nie tylko zasada filozoficzna czy styl życia, osiągnięcie złotego środka to także cel, którego osiągnięcie przyświeca działaniom wielu osób aranżujących wnętrza. Dążenie do harmonijnego połączenia tego co nowoczesne, z tym co klasyczne jest zawsze priorytetem dla firmy Ospel. Kier to kolekcja osprzętu elektrycznego, która doskonale wpisuje się w ten schemat. Jej funkcjonalność przy jednoczesnej prostocie, udowadnia, że czasem warto zrezygnować ze zdobnych detali. W tym przypadku taki właśnie zabieg pozwolił na osiągnięcie najbardziej stylowego efektu.

Osprzęt elektryczny linii KIER, to potwierdzenie, że prostota i elegancja są ponadczasowym połączeniem, to też potwierdzenie, że bardzo często w przypadku aranżacji wnętrz mniej znaczy więcej. Nie do końca chodzi tu o minimalizm, ale raczej o umiarkowanie, które tyczy się formy, ale nie funkcjonalności. O to również zadbali projektanci w firmie Ospel. Łączniki z kolekcji KIER stworzone zostały w dwóch wariantach. Pierwszy charakteryzuje oszczędna, minimalistyczna wręcz forma, całkowicie pozbawiona ozdobników. Drugi wariant to produkty z oryginalnym podświetleniem. Firma Ospel zadbała o to, aby dać możliwość wyboru odpowiedniej wersji kolorystycznej, tworząc produkty w kolekcji KIER w kolorze białym oraz beżowym.

Ospel - kolekcja Karo

Nowoczesne wnętrza kojarzą się wielu osobom z zimną i minimalistycznie urządzoną przestrzenią. Czasem niewielki zabiegi pomagają taką przestrzeń oswoić. Z pewnością świetnie się do tego nadają produkty z kolekcji KIER firmy OSPEL, które w swym zamyśle stanowią przeciwwagę dla chłodnego modernizmu, jednocześnie nie odbiegając przy tym od wymogów współczesnego designu. W domu powinniśmy czuć się dobrze, to powinien być nasz azyl, dlatego dbałość o detale jest bardzo ważna. One pomagają w tym, aby pomieszczenia w naszym domu nie okazały się przytłaczające i zbyt surowe. Czasem trzeba bardzo niewiele, to wystarczy do stworzenia stylowego wnętrza, bo przecież dom to nie galeria, tu nie chodzi o zapełnienie przestrzeni wyrafinowanymi formami.

Jeśli zatem zależy nam na tym, aby wykreować nowoczesną i jednocześnie przytulną przestrzeń, to z pewnością warto sięgnięcie po produkty z kolekcji Kier Firmy OSPEL. Te proste, stylowe, funkcjonalne, a zarazem dopasowujące się do różnorodnych stylizacji łączniki oraz gniazda staną się przyjaznym dla oka detalem zdobiącym domowe ściany.

Wybierając kolekcję osprzętu elektrycznego KIER firmy OSPEL zyskamy pewność, że uda nam stworzyć efektowne i gustowne wnętrza z subtelną nutą nowoczesności. Kolekcja KIER firmy OSPEL to nie tylko łączniki i gniazdka, to także szereg specjalistycznych elementów: oznakowane łączniki schodowe, żaluzjowe i krzyżowe, gniazda antenowe i teleinformatyczne oraz ściemniacze.

Ospel

PORADNIK KUPUJĄCEGO
Aranżacyjne mariaże – osprzęt elektryczny SONATA firmy OSPEL

Aranżacyjne mariaże – osprzęt elektryczny...

Jedną z decyzji, jaką musimy podjąć urządzając dom lub mieszkanie, jest wybór stylu w jakim utrzymany będzie wystrój...›››
Kolekcja Karo, czyli as z rękawa firmy Ospel

Kolekcja Karo, czyli as z rękawa firmy Ospel

Połączenie oryginalnego designu i funkcjonalności, to założenie, które znalazło odzwierciedlenie w najnowszej kolekcja Karo....›››
Puszka do domów z drewna

Puszka do domów z drewna

Rodem z innych obszarów geograficznych i innych kultur, rozwija się u nas dynamicznie budownictwo wykorzystujące konstrukcje szkieletowe....›››
Moje produkty 0
KreoCEN.pl Poradnik Akcesoria elektryczne Kolekcja Kier, czyli łączniki w najczystszej postaci
© kreoCEN.pl 2009 - 2019