,

Kolekcja Karo, czyli as z rękawa firmy Ospel

Połączenie oryginalnego designu i funkcjonalności, to założenie, które znalazło odzwierciedlenie w najnowszej kolekcja Karo. Propozycja ta kierowana jest do osób ceniących nietuzinkowe wzornictwo i wysoką jakość produktu.

Niewielki element – wielki efekt

Projektanci wnętrz, którzy są na bieżąco z branżowymi nowinkami i śledzą aktualne trendy, chętnie sięgają po nowości, aby nadać swoim projektom oryginalny efekt. Gwarantuje to również niepowtarzalność wnętrza i pewność, że nie spotkamy się z podobna stylizacja w innych projektach. Kolekcja Karo marki Ospel łączy w sobie nowoczesność i klasykę, nawiązując jednocześnie do aktualnych trendów we wzornictwie. W Kolekcji Karo znajdziemy elementy, które dzięki swej elegancji i oryginalnej linii, będą wyjątkową dekoracją każdego wnętrza. Stylistyka projektu wyróżnia się ciekawym efektem wizualnym, dzięki połączeniu prostych kształtów geometrycznych ramek z wypukłym wnętrzem o zaokrąglonych rogach. Ponadto kolekcja dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej, w czterech najmodniejszych kolorach: białym, perłowym ércu, perłowym srebrnym oraz metalicznym czekoladowym. Bogata paleta barw ułatwia dopasowanie do różnych stylów architektonicznych.

Uniwersalne, białe elementy doskonale sprawdzają się w minimalistycznych wnętrzach. Wybierając kolekcję w kolorach wnętrza łączniki stają się detalem dopełniającym kompozycję. Jeśli chcemy osiągnąć efekt kontrastu elementy instalacji możemy połączyć z ciemnymi meblami. We wnętrzach o ciepłej kolorystyce idealnie sprawdzają się łączniki w kolorze perłowego écru lub metalicznej czekolady. Jeśli wnętrze utrzymane jest w chłodnych barwach warto wybrać elementy w kolorze srebrnym, podkreślone perłowym blaskiem. Rozwiązanie to, docenia szczególnie osoby stawiające na nowoczesny, futurystyczny charakter wnętrza. Zastosowanie wymiennych ramek pozwala stworzyć dowolne zestawy kolorystyczne dopasowane do stylu całej kompozycji.

Elementy kolekcji KARO firmy OSPEL

Kompozycyjny sukces

Kolekcja Karo firmy Ospel, to szeroka gama produktów o różnym przeznaczeniu. Pozwala to na harmonijne zaprojektowanie wszystkich wnętrz w mieszkaniu i utrzymaniu elementów instalacyjnych w jednej stylistyce. W skład kolekcji wchodzą m.in.:

  • łączniki pojedyncze i podwójne (z podświetlenie lube bez),
  • łączniki o specjalnym oznaczeniu (schodowe, krzyżowe, światło, dzwonek),
  • łączniki żaluzjowe, dwubiegunowe, kontrolne, hotelowe, ściemniacze (również sterowane pilotem lub dotykiem),
  • gniazda elektryczne,
  • gniazda RTV-SAT, antenowe, głośnikowe, komputerowe i telefoniczne (pojedyncze i podwójne),
  • czujnik ruchu,
  • regulatory temperatury.

Ponadto znajdziemy tu szereg dodatkowych akcesoriów, jak wymienny moduł podświetlenia, ramki (od pojedynczych do pięciokrotnych), zaślepkę, a także zestaw uszczelniający. Dzięki modułowej konstrukcji i uniwersalnym ramkom kolekcja Karo oferuje szereg możliwości, odpowiadając na potrzeby różnych użytkowników. Osprzęt możemy grupować w poziomych lub pionowych ramkach co ułatwia dostęp najważniejszych elementów instalacji. Wysoka jakość materiałów gwarantuje niezwykła wytrzymałość wszystkich produktów firmy Ospel.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji serii Karo.

PORADNIK KUPUJĄCEGO
Aranżacyjne mariaże – osprzęt elektryczny SONATA firmy OSPEL

Aranżacyjne mariaże – osprzęt elektryczny...

Jedną z decyzji, jaką musimy podjąć urządzając dom lub mieszkanie, jest wybór stylu w jakim utrzymany będzie wystrój...›››
Kolekcja Kier, czyli łączniki w najczystszej postaci

Kolekcja Kier, czyli łączniki w najczystszej...

Złoty środek to nie tylko zasada filozoficzna czy styl życia, osiągnięcie złotego środka to także cel, którego osiągnięcie...›››
Puszka do domów z drewna

Puszka do domów z drewna

Rodem z innych obszarów geograficznych i innych kultur, rozwija się u nas dynamicznie budownictwo wykorzystujące konstrukcje szkieletowe....›››
Moje produkty 0
KreoCEN.pl Poradnik Akcesoria elektryczne Kolekcja Karo, czyli as z rękawa firmy Ospel
© kreoCEN.pl 2009 - 2019