,
Dowiedz się jak działa kreoCEN.plKreoCEN to unikalna platforma promocyjna dla sklepów internetowych z kategorii "Dom i ogród". Pozwala dotrzeć z ofertą bezpośrednio do osób zainteresowanych tym segmentem rynku.
Referencje

Tomasz Jakowski

Tomasz Jankowski
Prezes Zarządu
P4 Solutions Sp. z o.o., właściciel Internetowego Marketu budowlanego www.stukpuk.pl

Najlepszy jakościowo i najbardziej KREOatywny serwis w branży.
Tak pokrótce można opisać serwis kreoCEN.pl, z którym nasza firma ma przyjemność współpracować. Z uwagi na pierwszocenowość polskiego e-commercu, rynek cenowych wyszukiwarek i serwisów pokrewnych jest spory. Jednak, posiadając bagaż doświadczeń wynikający ze współpracy z większością z nich, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nikomu nie udało osiągnąć się tego, co udało się kreoCENOWI zarówno pod kątem biznesu, jak i jakości oferowanego serwisu.

Biznesowo jest to dla nas najbardziej wartościowe źródło ruchu w swoim kanale z konwersją sięgającą 7%. Kreatywność w postaci serwisów kreoWSKAZ i kreoFLESZ świetnie trafia w potrzeby zarówno użytkowników, jak i e-commerców. Dodając do tego intuicyjny panel klienta, partnerskie podejście i wsparcie oraz świetną komunikację z teamem kreoCENU, mogę śmiało powiedzieć, że jest to jedyny serwis, który wzniósł się już ponad standardowy i masowy poziom relacji B2B do najwyższego jakościowego poziomu H2H (Human2Human) i jest godnym polecenia partnerem biznesowym.User

Piotr Kotkowski
Menager sklepu
Sklepzokuciami.pl

Profesjonalizm i skuteczność
Tymi słowami określić chciałbym dotychczasową współpracę z porównywarką cen kreoCEN.pl. Od dwóch lat działamy wspólnie w ramach zwiększania sprzedaży i działania te przynoszą nam co raz większe korzyści.

Dla nas najważniejszy jest klient i nasze dotychczasowe doświadczenie pokazuje, że dla twórców porównywarki cen kreoCEN.pl również. Mamy tu gwarancję uczciwości, sumiennej i kompetentnej obsługi technicznej oraz wysokiego współczynnika konwersji dzięki tak sprofilowanym działaniom reklamowym, które prowadzą do konkretnego klienta. Zysk jaki generuje nam każde doładowanie konta pokazuje, że jest to dobra inwestycja. Jesteśmy widoczni obok konkurencji w środowisku typowo branżowym co daje nam przewagę nad sklepami skupionymi tylko na pozycjonowaniu.User

Janusz Dudek
Prezes Zarządu
e-budujemy.pl

Branżowy serwis z unikalnymi rozwiązaniami
Z kreoCEN.pl współpracujemy od początku powstania portalu. Jest to jeden z niewielu branżowych portali zajmujących się propagowaniem materiałów służących do budowy i wykańczania wnętrz. Szereg unikalnych rozwiązań stosowanych przez portal takich jak, kreoWSKAZ,kreoFLESZ, pozwalają nie tylko zapoznać się z ofertą cenową dotyczącą produktów ale również uzyskać informacje o technologiach i rozwiązaniach materiałowych stosowanych w szeroko rozumianym procesie budowlanym. kreoCEN.pl to intuicyjny panel nawigacyjny, łatwe i szybkie wyszukiwanie produktów . Jesteśmy zadowoleni z dotychczasowej formy i jakości współpracy i z pełną świadomością możemy polecać kreoCEN.pl jako jeden z lepiej działających portali tego typu w polskiej sieci.User

Adam Kuczborski
Menadżer ds. Marketingu Teve.pl
Wozkinazakupy.pl

kreoCEN to „3 x K” - kontrola, koszt, KONWERSJA!
Dla sklepów z branży małego AGD kontrola jakości konwersji to kluczowy element strategii biznesu. Rozpoczynając współpracę z Portalem Kreocen w połowie 2013 r., byliśmy sceptyczni pod względem możliwych rezultatów biorąc pod uwagę efekty działań konkurencji Kreocenu. Jednak już na etapie próbnym portal wyróżnił się osiągając od początku dodatnią konwersję. W 2014 roku stopniowo rezygnowaliśmy ze współpracy z kolejnymi porównywarkami widząc tylko wzrost kosztów, a nie widząc poprawy jakości ruchu. Kreocen jako jedyny przez cały czas zachował swoją jakość. Dlatego też kolejnym, oczywistym w tej sytuacji, krokiem była integracja drugiego naszego sklepu (tj. mocno profilowanego Wozkinazakupy.pl) z w/w portalem. Nie trzeba dodawać, że tej decyzji również nie żałujemy.

Kreocen to nie tylko system, który generuje dodatnią konwersję, lecz także warte naśladowania relacje B2B. Niewiele platform może poszczycić się tak profesjonalną obsługą klienta. Nie systemem, a kompetentną, żywą osobą gotową w każdym momencie pomóc, i z którą zawsze (jak dotąd) można znaleźć kompromis.

Podsumowując, jeśli Kreocen utrzyma swoją jakość zarówno pod kątem generowanego ruchu jak i kontaktu i obsługi wróżymy mu świetlaną przyszłość. Polecamy!User

Andrzej Banachowicz
Kierownik sklepu internetowego extrapunkt.pl

KREOwanie nowych trendów
Z portalem kreoCEN.pl współpracujemy już od kliku lat. Jako partner sprawdza się bardzo dobrze. Stara się dopasować do naszych potrzeb a także podpowiada nowe rozwiązania. Stanowi dla nas jedno z ważniejszych źródeł promocji. KreoCEN na tle innych tego typu serwisów wyróżnia się innowacyjnością oraz bardzo bogatą tematyką treści zamieszczonych na stronie. Dzięki temu że stanowi ciekawe połączenie porównywarki cenowej i portalu z poradami i pomysłami odnośnie dekoracji wnętrz potrafi dotrzeć bo bardzo szerokiego grona użytkowników. Liczymy że nasza dalsza współpraca będzie się rozwijać w dobrym kierunku i będzie przynosić jeszcze więcej korzyści. Z czystym sumieniem możemy polecić kreoCEN jako świetnego partnera w biznesie.

Moje produkty 0
KreoCEN.pl Referencje od naszych partnerów
© kreoCEN.pl 2009 - 2021