,
Dowiedz się jak działa kreoCEN.plKreoCEN to unikalna platforma promocyjna dla sklepów internetowych z kategorii "Dom i ogród". Pozwala dotrzeć z ofertą bezpośrednio do osób zainteresowanych tym segmentem rynku.
Polecane oprogramowanie dla sklepów internetowych

IAI-Shop.com to zintegrowana, kompleksowa aplikacja do prowadzenia sklepu i hurtowni internetowej. Dzięki IAI-Shop.com każdy sprzedawca internetowy może przy niewielkich kosztach korzystać z wiodącego oprogramowania stworzonego i rozwijanego przez IAI S.A.

więcej »

IAI-Shop.com to najlepsze rozwiązanie dla sklepu internetowego lub hurtowni internetowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wsłuchiwaniu się w potrzeby Klientów, IAI-Shop.com oferuje innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają trendy na rynku e–commerce. Klienci IAI-Shop.com są zawsze o krok przed konkurencją, ponieważ otrzymują tysiące nowatorskich funkcji zamkniętych w przyjaznym interfejsie.

Elastyczna oferta, kompleksowa usługa i sprawna pomoc techniczna to tylko część atutów platformy. Firma oferuje największą ilość dostępnych od ręki, profesjonalnych aplikacji, które stanowią punkt wyjścia do zbudowania sklepu i hurtowni pod indywidualne potrzeby Klientów. Doświadczenie, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz przejrzysta struktura opłat sprawiają, że z roku na rok IAI-Shop.com pozyskuje setki nowych Klientów. Należą do nich nie tylko uznane marki krajowe, ale również międzynarodowe firmy, które funkcjonują głównie w Wielkiej Brytanii i Niemczech pod marką IdoSell.com.

IAI-Shop.com obsługuje sprzedaż w sklepie internetowym, mobilnym sklepie na telefony komórkowe, na aukcjach, przez pasaże i porównywarki cen, a także w sklepie tradycyjnym (terminale kasowe sprzężone ze sklepem internetowym). Zapewnia możliwość sprzedaży w wielu walutach i językach. Żadna inna aplikacja nie oferuje tak bogatego wachlarza funkcji i zastosowań.

Oprogramowanie IAI-Shop.com oferowane jest w modelu SaaS. Rewolucyjny system rozliczeń, w formie sprawia, że IAI-Shop.com jest dostępne nawet dla najmniejszych firm. Większym, dedykujemy plany DEDICATED CLOUD z serwerami dedykowanymi za stałe, płaskie opłaty.

Współpraca IAI z kreoCEN.pl, dzięki której wszystkie sklepy IAI-Shop.com mogą korzystać z tego serwisu, jest kolejnym bonusem od spółki akcyjnej IAI dla wszystkich jej Klientów.

Aby dowiedzieć się więcej, obejrzeć przykładowe wdrożenia lub skorzystać z bezpłatnego demo, przejdź na stronę wiodącego systemu sklepu internetowego IAI-Shop.com.

« zwiń

cStore - najszybsze oprogramowanie e-commerce!
cStore to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych. To także zespół ludzi, którzy pracują nad Twoim oryginalnym wizerunkiem w sieci.

więcej »

Firma ComVision od początku swojego istnienia (t.j. od roku 2004) zajmuje się tworzeniem rozwiązań e-commersowych. Flagowym produktem przedsiębiorstwa jest oprogramowanie sklepu internetowego cStore. To autorskie oprogramowanie i jak informuje sam producent: "Podstawę naszych działań rozwojowych zawsze stanowiły potrzeby oraz opinie naszych klientów. Zawsze powtarzamy, iż oprogramowanie cStore tworzymy razem z naszymi użytkownikami."

Poza podstawowymi funkcjonalnościami, które powinien posiadać każdy sklep internetowy, oprogramowanie cStore zostało zintegrowane z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż w sieci Internet, m.in.: ze wszystkimi porównywarkami cenowymi, kurierami, serwisami aukcyjnymi, serwisami wysyłek SMS, opiniującymi, wspierającymi statystyki, społecznościowymi oraz z wieloma hurtowniami. Nie tylko ułatwia to samą sprzedaż właścicielom sklepów, ale również ma wpływ na lepsze wyniki sprzedaży.

cStore - najszybsze oprogramowanie e-commerce!

cStore to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych. To także zespół ludzi, którzy pracują nad Twoim oryginalnym wizerunkiem w sieci.

Oprogramowanie sklepu internetowego cStore opiera się o ponad 7 lat doświadczeń w branży e-commerce. Oprogramowanie zostało zbudowane w głównej mierze kierując się opiniami i potrzebami naszych kontrahentów. Z naszej strony gwarantujemy jakość i funkcjonalność wprowadzonych rozwiązań, a także stały rozwój, który wyznacza coraz to nowsze standardy na rynku. cStore to nie tylko kompleksowa platforma sklepów internetowych. Oprogramowanie zostało zintegrowane z wieloma systemami wspomagającymi sprzedaż w sieci Internet (m.in. paczkomatami, ze wszystkimi porównywarkami cenowymi, kurierami, serwisami aukcyjnymi, wysyłek SMS, opiniującymi, wspierającymi statystyki oraz z wieloma hurtowniami), w celu uzyskania lepszych wyników sprzedaży przez Klientów. Jesteśmy dumni, iż możemy zaproponować naszym klientom najszybsze oprogramowanie sklepu internetowego - cStore.

Główne funkcje oprogramowania sklepu internetowego cStore:

 • pełna integracja z paczkomatami;
 • pełna integracja z inflavo;
 • pełna integracja z Subiekt GT (pobieranie i aktualizowanie produktów, automatyczne zapisywanie zamówień ze sklepu do Subiekta wraz z kontrahentem);
 • lista zamówień wraz z informacją o statusie realizacji i płatności w panelu klienta;
 • program lojalnościowy;
 • lista produktów w przechowali użytkownika;
 • rozbudowana polityka rabatowania (możliwość wprowadzenia progów rabatowych i kodów rabatowych, obsługa indywidualnych rabatów dla stałych klientów);
 • rozbudowana polityka promocji (możliwość zdefiniowania promocji zarówno na kategorie, producentów jak i na określone produkty)
 • zarządzanie metodami wysyłki (możliwość zdefiniowania kosztów dostawy w oparciu o wagę produktów, kubaturę i specyficzne preferencje oraz pełne wsparcie do sprzedaży opakowań ozdobnych);
 • różne metody płatności (sklep wspiera dużą ilość dostawców płatności elektronicznych, np. Platnosci.pl, DotPay.pl, przelewy24.pl PayByNet, eService, raty Żagiel, Lukas, Sygma i inne. Możliwe jest zdefiniowanie różnych dostawców płatności elektronicznych dla wybranych banków);
 • pełna integracja z Allegro (zarówno proces wystawiania aukcji jak i obsługa zamówień jest realizowana z panelu administracyjnego sklepu);
 • wbudowany moduł artykułów i informacji;
 • filtracja produktów po cechach
 • pełne wsparcie dla SEO pozycjonowania (przyjazne linki, meta tagi itp.)
 • możliwość prezentacji kategorii w formie graficznej
 • powiązane produkty "klienci kupili również"
 • możliwość oceniania i komentowania produktów
 • możliwość określenia wartości dla darmowych przesyłek
 • prezentacja produktu w wielu kategoriach
 • rozbudowana wyszukiwarka, sortowanie produktów wg cen, nazw czy producentów
 • powiadomienie Klientów na każdym etapie realizacji zamówienia poprzez e-mail oraz/lub SMS
 • produkty powiązane w koszyku
 • możliwość automatycznej zmiany statusu zamówienia po odnotowanej opłacie przez płatności on-line
 • możliwość tworzenia formularzy kontaktowych
 • w pełni zautomatyzowany proces powiadomień Klientów/administratora poprzez SMS oraz/lub e-mail
 • łatwe w obsłudze i obszerne szablony graficzne (CSS + HTML) do zmiany wyglądu sklepu
 • system banerów reklamowych

Gorąco polecamy założenie 14-dniowego indywidualnego sklepu demonstracyjnego! Wystarczy wypełnić formularz na naszej stronie: www.cstore.pl/demo-sklepu-wersja-indywidualna i już po 3 minutach bez jakichkolwiek opłat oraz zobowiązań korzystać przez 14 dni ze wszystkich możliwości oprogramowania cStore!

« zwiń

Aptus.pl już od 14 lat wspiera rozwiązania dla biznesu. Firma Aptus.pl specjalizuje się w projektowaniu i tworzeniu systemów e-commerce, rozwiązań intranetowych oraz serwisów www.

więcej »

W swojej ofercie posiada autorskie oprogramowanie obejmujące sklep internetowy (AptusShop) oraz system zarządzania treścią (Maximus CMS). Ponadto, Aptus.pl oferuje rozwiązania z zakresu intranetu, m.in. system obiegu i składowania dokumentów czy wewnętrzny portal korporacyjny. Usługi Aptus.pl przeznaczone są zarówno dla małych firm, jak i dużych korporacji, wymagających stałej obsługi oraz wdrażania produktów najwyższej jakości.

« zwiń
Moje produkty 0
KreoCEN.pl Oprogramowanie dla sklepów
© kreoCEN.pl 2009 - 2019