,
Zapoznaj się z oferta dla sklepówPomagamy osobom budującym oraz aranżującym swoje domy i mieszkania w łatwym odnalezieniu najlepszych produktów na rynku.
Dla partnerów

KreoCEN to unikalna platforma promocyjna dla sklepów internetowych z kategorii "Dom i ogród". Pozwala dotrzeć z ofertą bezpośrednio do osób zainteresowanych tym segmentem rynku.

Jednocześnie – w przeciwieństwie do porównywarek ogólnotematycznych – KreoCEN skupia wyłącznie użytkowników zainteresowanych jedynie tematyką budowlaną i wykończeniową, dzięki czemu zostaje ograniczona do minimum lista osób nie będących potencjalnymi klientami sklepu. Specjalizacja serwisu to nie tylko wyższa jakość działania, ale także właściwy dobór sklepów oraz nieprzypadkowi odwiedzający.

Oprócz tradycyjnej formy prezentacji ofert sklepów w wynikach wyszukiwania produktów, oddajemy w Państwa ręce platformę wymiany informacji z użytkownikami kreoFLESZ – WIADOMOŚCI SKLEPÓW - NOWOŚCI, PROMOCJE. Platforma umożliwia informowanie użytkowników naszej porównywarki o aktualnie prowadzonych promocjach, bądź nowościach w ofercie danego sklepu.

Zaloguj się do swojego panelu klienta

Oferta - kreoCEN
Sklepy zainteresowane prezentacją swojej oferty w KreoCEN proszone są o bezpośredni kontakt pod numerem
tel. 12 633 50 30

Moje produkty 0
KreoCEN.pl Dla partnerów
© kreoCEN.pl 2009 - 2021