Wiosenne odkurzanie

Za oknami niewątpliwie widać już pierwsze oznaki wiosny, dni są coraz dłuższe, a drzewa zasypują się pąkami. Promienie słońca przedzierają się do nas ukradkiem i nagle zaczynamy dostrzegać kłębki brudów zalegające w zacienionych do tej pory zakątkach mieszkania. Kto z nas nie chciałby obudzić się w idealnym świecie pozbawionym kurzu...? Niestety życie to nie bajka, a posprzątać ktoś musi. W tym momencie warto sięgnąć po dorobek techniki. Chyba większość z Was przyzna, że jednym z najbardziej przydatnych wynalazków jest odkurzacz, który w szybki i łatwy sposób pomaga nam pozbyć się kurzu, okruszków i innych paprochów.

Obecnie na rynku pojawiają się coraz to bardziej wymyślne modele odkurzaczy. Uwzględniając swoje potrzeby i zasobność portfela, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Przeglądając oferty sklepów, moją uwagę zwróciło kilka nietypowych egzemplarzy, które być może okażą się interesujące również dla Was.

Odkurzacz przenośny

1. Podręczny, przenośny mini odkurzacz marki Grundig

Waży zaledwie 700 gramów. Urządzenie posiada możliwość zasysania suchego brudu oraz płynów, dzięki czemu świetnie nadaje się do porządków w kuchni. Odkurzacz ten wyposażony jest dodatkowo w oświetlenie LED, które umożliwia dotarcie nawet do najciemniejszych zakamarków.

Odkurzacz automatyczny

2. Odkurzacze automatyczne

To doskonała propozycja dla tych najbardziej leniwych. Urządzenie wykonuje za nas całą brudną robotę samodzielnie! Świetnie nadaje się do czyszczenia dywanów, wykładzin, parkietów oraz paneli. Jego praca jest bardzo cicha, a dzięki zdejmowanym kółkom łatwo go wyczyścić po użyciu. Posiada możliwość pokonywania progów do 1 cm, a także czujniki chroniące przed upadkiem np. ze schodów.

Odkurzacz bezworkowy

3. Odkurzacze bezworkowe

Idealne rozwiązanie dla alergików i rodzin z małymi dziećmi. Ten nowoczesny, cylindryczny odkurzacz nadaje się do czyszczenia niemal każdej powierzchni (dywany, parkiety, płytki). Nie pozostawia smug, jest bardzo łatwy i wygodny w użyciu. Zbiera nawet najdrobniejsze drobiny kurzu.

4. Pod względem wizualnym zdecydowanie moim faworytem są odkurzacze profesjonalne do zbierania zanieczyszczeń suchych i mokrych.

Świetnie nadają się do warsztatu lub innych dużych powierzchni. Posiadają bardzo cichą, jednowentylatorową turbinę oraz profesjonalny system chłodzenia. Modele te są bardzo wytrzymałe, ale też nie należą do najlżejszych. Z pewnością nikt z nas nie zakupi sobie takiego sprzętu na potrzeby domowych porządków, ale każdy miłośnik sagi „Star Wars” zobaczy w nich podobieństwo do słynnego R2D2. Szczerze przyznaję, że trudno oprzeć się żądzy posiadania swojego własnego droida astromechanicznego ;)

Odkurzacz warsztatowy

Okazuje się, że sprzątanie wcale nie musi być nudne. Dzięki finezyjnym odkurzaczom, które posiadają coraz więcej zadziwiających funkcji możemy ograniczyć poświęcony na ten cel wysiłek i czas do absolutnego minimum!

Ceny odkurzaczy porównasz na stronie: http://www.kreocen.pl/kategoria/Odkurzacze-2_1100.html

Izabela Musiał

Izabela Musiał27/03/2015

Komentarze

Prawdopodobnie nie ma osób, które przy zakupie mebli do salonu, lub dodatków dekoracyjnych, nie myślą o tym, jak ma wyglądać, do jakiego stylu nawiązywać całe pomieszczenie. Obecnie praktycznie każdy wizualizuje sobie to w programie komputerowym, tradycyjnie na kartce papieru lub szuka zdjęć już gotowych pomieszczeń w sieci i chce, aby dokładnie tak jego pokój wyglądał. Dopiero wtedy udaje się do sklepów na zakupy tego czego potrzebuje.
Zastanawialiście się kiedyś jak przyjemnie spędzać długie wieczory, kiedy aura za oknem nie rozpieszcza, a ciepłe dni lata pozostały gdzieś daleko poza horyzontem? Co zrobić kiedy wiemy, że do kolejnego urlopu jeszcze szmat czasu? Gorąca kąpiel w łazience urządzonej w stylu marynistycznym może okazać się doskonałym lekarstwem na kiepskie samopoczucie i tęsknotę za promieniami słońca. Moda na marynarskie motywy nie przemija, bo chyba każdy lubi czasem zanurzyć się we wspomnieniach z wakacji.
Moje produkty 0
kreoCEN.pl Blog Wiosenne odkurzanie